Behaalde Europese titels

Onder de naam Dance Team Nistelrode

EK 2018 Oostenrijk
2e Miracle – garde junioren
2e Untouched – mars hoofdklasse
2e Maxime Bouman – solo jeug
3e Lise Heusschen – solo junioren
3e Guusje van Thiel – solo jeugd
3e Touch – garde hoofdklasse

Onder de naam DV Dancing Kids
EK 2017  België

2e Miracle  – garde junioren
2e Gwen Opstal – solo jeugd
2e Touch – garde hoofdklasse
2e Untouched – mars hoofdklasse
3e Jade Duijs – solo hoofdklasse
3e Inspiration – modern hoofdklasse

EK 2016 ‘s-Hertogenbosch (NL)
1e Gwen Opstal – solo junioren
1e Miracle  – garde junioren
1e Lieke van de Ven en Jordi Noijen – paar hoofdklasse
1e Touch – garde hoofdklasse
2e Untouched – mars hoofdklasse
2e Emeralds – mars juniorenklasse
3e Inspiration – modern hoofdklasse
Eurodance 2016 werd georganiseerd in ‘s-Hertogenbosch (N) in de Maaspoort door Stichting Danssport Nistelrode

EK 2015 Hanau (D)
1e Gwen Opstal – solo junioren
1e Kimberley Xhofleer – solo hoofdklasse
1e Miracle  – garde junioren
2e Vera Oomen – solo junioren
2e Untouched – mars hoofdklasse
3e Demi Gabriël – solo hoofdklasse
3e Touch – garde hoofdklasse
3e Inspiration – modern hoofdklasse

EK 2014 Dornbirn (O)
1e Touch – garde hoofdklasse
2e Kimberley Xhofleer- solo hoofdklasse
2e Miracle – garde junioren
3e Gwen Opstal – solo junioren
3e Untouched – mars hoofdklasse

EK 2013 Lommel (B)
1e Kimberley Xhofleer – solo hoofdklasse
1e Touch – garde hoofdklasse
2e Untouched – mars hoofdklasse
3e Miracle – garde junioren

EK 2012 Den Bosch (N)
1e Moniek van Heumen – solo hoofdklasse
2e Touch – garde hoofdklasse

EK 2011 Ludwigshafen (D)
1e Touch – garde jeugdklasse
3e Moniek van Heumen – solo hoofdklasse

EK 2010 Linz (O)
1e Touch – garde jeugdklasse

EK 2009 Kelmis (B)
1e Sweeney Todd  – show karakter hoofdklasse
2e Moniek van Heumen – solo hoofdklasse
3e Touch – garde jeugdklasse

EK 2008 Son en Breugel(N)
1e Evy vd Heijden & Sacha Setubun – paar jeugdklasse
3e Moniek van Heumen – solo hoofdklasse
3e Touch – garde jeugdklasse

EK 2007 Frankfurt (D)

2e Evy vd Heijden & Sacha Setubun – paar jeugdklasse

EK 2006 Bree (B)
1e Twister – show modern junioren
1e Evy vd Heijden & Sacha Setubun – paar jeugdklasse
2e Diamonds – garde junioren

EK 2005 Wijchen (N)
1e Evy vd Heijden & Sacha Setubun – paar jeugdklasse

EK 2004 Würzburg (D)
1e Evy vd Heijden & Sacha Setubun – paar junioren
3e Diamonds – garde junioren
3e ‘Bats’: Loes Janssen & Moniek van Heumen – show duo hoofdklasse