Uitslag 2015-2016

data  Toernooi Minigarde Melody Miracle Diamonds Emeralds Touch Untouched
2015 Minioren Junior Junior Jeugd Jeugd Hoofd Hoofd
20/12 Toernooi  DV Swifters Odiliapeel  1e-229  1e-239  1e-276  1e-271  1e-270  1e-285  1e-282
2016
10/01 Toernooi DC Beatyes Berghem  1e-227  1e-238  1e-276  1e-273  1e-272  1e-286  1e-290
16/01 IT Duitsland, Aschaffenburg  x  x  x  x  x  1e-293  2e-287
17/01 Toernooi CV de Dolbotters Westervoort  x  x  x  x  x  x -x
06/02 IT Lommel België  x  x  1e – 282  3e-278 1e – 282  1e-291  2e – 289
21/02 Toernooi Bekse Klinkertjes  x  x 1e-276  x  x  x  x
27/02 IT DV Dancing Kids Heesch  x  x 1e-281  279 2e-281  1e-293  1e-287
28/02 IT DV Dancing Kids Heesch  1e-234 1e-244   1e-281  1e-288  1e-277  1e-293  1e-293
06/03 Toernooi DV D’Light Beuningen  1e-238  1e-245  x  x  x  x  x
13/03 Toernooi Ready-2-Dance Gemert  1e-238  1e-248  1e-280  x  1e-276  x  1e-291
20/03 Toernooi DV X-perience Helmond  1e-241  1e-245 1e-274  x  1e-277 x x
02/04 IT Kelmis  x  x  1e-283  x  2e-286  x  2e-291
10/04 Toernooi DV Peeldancers Venray  1e-246  1e-245 1e-283  1e 281  1e 285  1e 294  1e 288
16/04 NK NDO minioren en junioren  1e NK  1e  1e  x  x  x  x
17/04 NK NDO Jeugd en Hoofd  x  x  x
29/04 EURODANCE 2016 Hoofd  –  –  –
30/04 EURODANCE 2016 Hoofd
01/05 EURODANCE 2016 Hoofd
 * meerkoppige jury bij NK geeft dus ook een ander puntenaantal, normaal zijn het 5 juryleden. 

 

data  Toernooi Show Karakter Spirit Euphoria Inspiration
2015 Minior Junior sport Jeugd sport Hoofd sport
29/11 Openingstoernooi in Berghem  –  –  –  –
05/12 IT Eudenbach Duitsland  –  –  –  –
20/12 Toernooi  DV Swifters Odiliapeel  x  1e  1e-275  1e-282
2016
10/01 Toernooi DC Beatyes Berghem  3e-241  1e-246  1e-278  1e-283
16/01 IT Duitsland, Aschaffenburg  x  x x  1e-285
17/01 Toernooi CV de Dolbotters Westervoort  x  x  x  x
06/02 IT Lommel België  x  x  280-2e  x
21/02 Toernooi Bekse Klinkertjes 1e-252
27/02 IT DV Dancing Kids Heesch  243 1e-252  1e-283  1e-288
28/02 IT DV Dancing Kids Heesch  x  x  2e-280  2e-291
06/03 Toernooi DV D’Light Beuningen
13/03 Toernooi Ready-2-Dance Gemert  1e-255  1e-254  1e-283  1e-289
20/03 Toernooi DV X-perience Helmond  3e-253  1e-259  x  x
02/04 IT Kelmis  x  x  x  2e-291
10/04 Toernooi DV Peeldancers Venray  3e-257  1e-267  1e-283  1e-290
16/04 NK NDO minioren en junioren  3e (EK kwalificatie)  1e NK  x  x
17/04 NK NDO Jeugd en Hoofd  x  x
29/04 EURODANCE 2016 Hoofd
30/04 EURODANCE 2016 Hoofd
01/05 EURODANCE 2016 Hoofd
 * meerkoppige jury bij NK geeft dus ook een ander puntenaantal, normaal zijn het 5 juryleden.